Chat with us, powered by LiveChat

Zmień swój dom
z Dekoralem

Kolory to ważna część naszego życia. Inspirują, dają nam radość i wytchnienie.
Dekoral od lat towarzyszy Polakom w projektach wnętrzarskich, podpowiadając jak łączyć barwy i kreować swój własny styl. Palety kolorystyczne Dekoral komponowane są w uwzględnieniem najnowszych trendów i obejmują ponad 300 kolorów. 
Sprawdź, co jest modne w tym sezonie i wybierz swoją ulubioną aranżację.

Zasmakuj w Avocado Kolor roku 2019


Ciemna zieleń Avocado to kolor marki Dekoral na rok 2019. I nie bez powodu. Zieleń podbija polskie wnętrza, bo to nie tylko piękny kolor, ale też wyraz tęsknoty za naturą jako kolebką dobrego, zdrowego życia. Trudno o bardziej symboliczną barwę, ale też mało który kolor ma tak silne oddziaływanie psychofizyczne. Zieleń przede wszystkim koi zmysły, dlatego od zawsze była symbolem spokoju i odnowy.

Czytaj dalej

Modne inspiracje

Milennial pink


Choć nie jest to jeden konkretny odcień, millennial pink został ogłoszony kolorem XXI wieku. Swoją nazwę zawdzięcza pokoleniu ludzi urodzonych w latach 80-tych i 90-tych XX wieku zwanych Millenialsami, który pokochali jasny, łagodny odcień różu we wszelkich wydaniach. Różowy nie jest już kolorem zarezerwowanym dla małych dziewczynek – teraz to kolor uniwersalny, który wyraża coś więcej niż modowy kaprys – potrzebę równości.

Czytaj dalej